Uruchomiliśmy nową stronę internetową.

Data: 30.10.2020 r., godz. 12.17    Liczba odwiedzających: 7878
Drodzy Mieszkańcy, miło nam poinformować, że oddajemy do Waszej dyspozycji nową odsłonę naszej strony internetowej
Oprócz najbardziej widocznych zmian szaty graficznej nasz serwis został dostosowany do dzisiejszych standardów stron internetowych. Strona jest w pełni responsywna, co ma znaczenie przy korzystaniu z niej z innych urządzeń takich jak smartfony czy tablety. Nowy portal dostosowany jest również do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Obecnie trwa uzupełnianie informacji dlatego z góry przepraszamy za wszelkie braki. Obiecujemy, że będą one sukcesywnie uzupełniane;-)

Jeśli macie Państwo pomysł dotyczący artykułów na stronę lub uważacie, że brakuje pewnych informacji, to zapraszamy do kontaktu oraz wspólnego tworzenia strony. Zapraszamy do współpracy lokalne firmy i przedsiębiorców, którzy chcieliby zamieścić swoje dane kontaktowe na naszym serwisie. 

Dzięki tym działaniom razem stworzymy wartościowy portal o Mieszkańcach i dla Mieszkańców oraz pokażemy w kompleksowy sposób piękno Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisłą.

Obecnie trwa uzupełnianie informacji dlatego z góry przepraszamy za wszelkie braki. Obiecujemy, że będą one sukcesywnie uzupełniane;-)

Archiwum starej strony internetowej znajdą Państwo pod adresem: czerwinsk.home.pl

Wszelkie uwagi i sugestie dotyczące naszej strony prosimy wysyłać na adres promocja@czerwinsk.pl