Gramy, kibicujemy i pomagamy Wiktorii i Rafałowi!

Data: 12.05.2022 r., godz. 10.42    152
Serdecznie zapraszamy na Charytatywny turniej piłki nożnej i siatkowej!
22 maja 2022 r. (niedziela)
godz. 10.00
Hala sportowa i Orlik przy Szkole Podstawowej w Czerwińsku nad Wisłą
Wpisowe 200 zł
tel.: 514-192-667

Wiktoria Kamińska to 16 letnia dzielna, uśmiechnięta dziewczynka, która od ósmego miesiąca życia walczy z guzem pnia mózgu. Przeszła szereg chemii. naświetlań i operacji ratujących życie.
Rafał Przybysz ma 7 lat, jest pogodnym i wspaniałym chłopcem, który każdego dnia walczy o to, by móc żyć dokładnie tak, jak jego rówieśnicy. Rafał cierpi na porażenie mózgowe które odpowiada za niedowład prawostronny układ nerwowy. Jest rehabilitowany od trzeciego miesiąca życia, w ostatnim czasie przeszedł ciężką operację nóżki i rączki.

Oprócz emocjonujących spotkań na płycie boiska, czeka na Was mnóstwo atrakcji towarzyszących, z których całkowity dochód zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację Wiktorii Kamińskiej i Rafała Przybysza.

  • na dzieci będzie czekać malowanie twarzy, gry, zabawy prowadzone przez animatorów Oratorium im. Jana Pawła II w Czerwińsku nad Wisłą.
  • o stronę kulinarną wydarzenia zadba Wolontariat Szkolny Zespołu Szkół w Czerwińsku nad Wisłą oraz Wolontariat Salos Wiślanie Czerwińsk nad Wisłą. Będzie grill z kiełbaskami, a na amatorów słodkości czekać będzie stoisko z ciastami, kawą i herbatą.
  • o bezpieczeństwo imprezy zadbają Druhowie strażacy z OSP Czerwińsk nad Wisłą, którzy dodatkowo przeprowadzą pokaz sprzętu ratowniczo - gaśniczego będącego na wyposażeniu jednostki (ciężki wóz bojowy, lekki wóz ratownictwa technicznego, łódka, sprzęt ratowniczy, elementy wyposażenia osobistego etc.) Dzięki uprzejmości Druhów z OSP Stare Radzikowo dodatkową atrakcją będą przejażdżki strażackim quadem.
  • Jednym z bardziej atrakcyjnych elementów imprezy będzie loteria fantowa, na której będzie można wylicytować sporo wartościowych przedmiotów, które zostały nam przekazane.

Organizatorzy:
Zespół Szkół w Czerwińsku nad Wisłą
OSP KSRG Czerwińsk nad Wisłą
Salos "Wiślanie" Czerwińsk nad Wisłą
Miasto i Gmina Czerwińsk nad Wisłą

Partnerzy:
Starostwo Powiatowe w Płońsku
Policja Płońsk
OSP Stare Radzikowo

Sponsorzy:
Vistula Bank Spółdzielczy
Optima Pracownia Haftu i Nadruku
Zakład Mięsny Lenarcik
M.J Rojewscy - Piekarnia

Do zobaczenia !