W szczególności słowa te kieruję do Pracowników Urzędu Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisłą, naszych Jednostek Organizacyjnych, a także do Radnych oraz Sołtysów.
Z całego serca dziękuję Wam za doskonałą pracę na rzecz naszej Małej Ojczyzny, za każdą dobrą radę, mądry pomysł oraz codzienne działania i ogromne zaangażowanie w sprawy mieszkańców.
Życzę Państwu niesłabnącego zapału, dumy z osiąganych celów oraz satysfakcji, która dodaje sił każdego dnia. Niech praca na rzecz Mieszkańców przynosi Wam zasłużone uznanie, a w życiu osobistym niech towarzyszy Wam zdrowie, szczęście, spokój oraz wszelka pomyślność.
Z wyrazami szacunku i wdzięczności,
Burmistrz Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisłą
Marcin Gortat
Z całego serca dziękuję Wam za doskonałą pracę na rzecz naszej Małej Ojczyzny, za każdą dobrą radę, mądry pomysł oraz codzienne działania i ogromne zaangażowanie w sprawy mieszkańców.
Życzę Państwu niesłabnącego zapału, dumy z osiąganych celów oraz satysfakcji, która dodaje sił każdego dnia. Niech praca na rzecz Mieszkańców przynosi Wam zasłużone uznanie, a w życiu osobistym niech towarzyszy Wam zdrowie, szczęście, spokój oraz wszelka pomyślność.
Z wyrazami szacunku i wdzięczności,
Burmistrz Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisłą
Marcin Gortat
