W Goławinie świętowano Dzień Babci i Dziadka!

Data: 08.02.2024 r., godz. 15.27    157
W czwartek 08 lutego 2024 roku, w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Goławinie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Tego dnia szkolna sala wypełniła się po brzegi uśmiechniętymi twarzami babć i dziadków, którzy z niecierpliwością oczekiwali na występy swoich wnuków.
Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości przez dyrektora szkoły Janusza Majewskiego. Następnie dzieci zaprezentowały wyjątkowy program artystyczny. Były wiersze, piosenki i tańce, które rozbawiły i wzruszyły wszystkich zebranych. Wnuczęta włożyły wiele serca w przygotowanie występów, a dziadkowie z dumą obserwowali ich talenty i zaangażowanie.

Po części artystycznej głos zabrał burmistrz Marcin Gortat. W swoim przemówieniu pogratulował dziadkom wspaniałych wnucząt i podkreślił, jak ważną rolę odgrywają oni w życiu rodziny. Burmistrz życzył wszystkim zebranym zdrowia, szczęścia i wielu ciepłych chwil spędzonych w gronie najbliższych.

Następnie na gości czekał słodki poczęstunek.

Zwieńczeniem uroczystości była wspólna dyskoteka dla dziadków i wnuków. W rytm skocznej muzyki bawili się wszyscy, a uśmiechy nie schodziły z twarzy.

Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Goławinie był wyjątkowym wydarzeniem pełnym ciepła, radości i wzruszeń. To był dzień, w którym wnuki mogły podziękować swoim babciom i dziadkom za ich miłość, troskę i wsparcie.