Dziś jest 21 kwietnia 2018 r., imieniny Anzelma, Bartosza

Aktualności

Spotkanie z pisarzem Tomem Justyniarskim

Data umieszczenia:

7.06.2017r. w Szkole Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Goławinie miało miejsce spotkanie autorskie z pisarzem i obrońcą zwierząt, autorem lektury „Psie Troski”- Tomem Justyniarskim.

Wydarzenie to było efektem akcji charytatywnej na rzecz bezdomnych zwierząt, którą przeprowadził Samorząd Szkolny pod kierunkiem p. Jolanty Pisarskiej. Działania jakie podjęli uczniowie to: zbiórka karmy i przekazanie jej do hotelu dla bezdomnych psów w Małej Wsi, wystawa fotografii z akcji „Czytamy psom ze schroniska” oraz spotkanie z przedstawicielami Towarzystwa Przyjaciół Zwierząt w Płocku. 

Dzięki życzliwości p. Małgorzaty Brzezińskiej- właścicielki schroniska udało się zorganizować spotkanie z Tomem Justyniarskim, na które zostali zaproszeni również uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Grodźcu. Oni także przeprowadzili zbiórkę karmy i przekazali ją na rzecz schroniska. Autor odwiedził też Szkołę Podstawową w Chociszewie. Podczas spotkania była możliwość nabycia książek pisarza z dedykacją i autografem. W podziękowaniu za wizytę dzieci przekazały pisarzowi nasz lokalny produkt- truskawki.


Dane teleadresowe gminy

Urząd Gminy Czerwińsk nad Wisłą
ul. Władysława Jagiełły 16, 09-150 Czerwińsk
tel.: (24) 231-58-61
fax: (24) 231-51-99
e-mail: urzad@czerwinsk.pl

Numer konta bankowego:
Vistula Bank Spółdzielczy
49 9011 0005 0260 0459 2000 0010

Biuletyn Informacji Publicznej
http://czerwinsk.bipgmina.pl/

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
https://czerwinsk.eboi.pl


© 2006 - 2015 Urząd Gminy Czerwińsk nad Wisłą
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl
Aktualizacja techniczna: INFOSTRONY - MONIKA MILLER, e-mail: monika.sowa@infostrony.pl