Dziś jest 20 maja 2018 r., imieniny Bazylego, Krystyny

Aktualności

Dzień Otwarty w Zespole Szkół im. Królowej Jadwigi w Czerwińsku nad Wisłą

Data umieszczenia:

W dniu 7 kwietnia 2017 r. w Zespole Szkół w Czerwińsku nad Wisłą odbył się Dzień Otwarty, w ramach którego zorganizowane zostały Targi Maszyn Rolniczych i Dzień Języków Obcych.

Centralnym punktem piątkowego wydarzenia była prezentacja oferty edukacyjnej szkoły na rok 2017/2018 dla liceum, technikum i szkoły branżowej I stopnia. Jej urozmaiceniem był pokaz technik samoobrony przygotowany przez uczniów klas I i II LO. Odbiorcami oferty była młodzież gimnazjów w Czerwińsku, Naruszewie, Zakroczymiu, Kroczewie oraz indywidualnie zwiedzający z okolicznych szkół. 

Wśród policyjnych atrakcji nie zabrakło prezentacji sprzętu policyjnego, tresury psa i zabezpieczania śladów po zdarzeniu. Gimnazjaliści mogli zapoznać się z technikami pracy policjanta zajmującego się daktyloskopią. Zwieńczeniem Dnia Otwartego był pokaz strzelectwa w wykonaniu uczniów klasy II LO.

Uwagę uczniów przyciągała bogata oferta firm prezentujących maszyny i sprzęt rolniczy. Wśród wystawców znaleźli się: BORYNA, EGROL, SFOGGIA, MARANI, SaMasz, KUBOTA, FELMIX, HREX, GRENE, POLTECH. Swoje stoisko wystawił także Bank Spółdzielczy Vistula, dom weselny Siódme Niebeo oraz uczennica III LO Sylwia Perzenowska, która zaprezentowała swoje usługi kosmetyczne.Dane teleadresowe gminy

Urząd Gminy Czerwińsk nad Wisłą
ul. Władysława Jagiełły 16, 09-150 Czerwińsk
tel.: (24) 231-58-61
fax: (24) 231-51-99
e-mail: urzad@czerwinsk.pl

Numer konta bankowego:
Vistula Bank Spółdzielczy
49 9011 0005 0260 0459 2000 0010

Biuletyn Informacji Publicznej
http://czerwinsk.bipgmina.pl/

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
https://czerwinsk.eboi.pl


© 2006 - 2015 Urząd Gminy Czerwińsk nad Wisłą
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl
Aktualizacja techniczna: INFOSTRONY - MONIKA MILLER, e-mail: monika.sowa@infostrony.pl