Dziś jest 23 maja 2019 r., imieniny Iwony, Kryspina

Aktualności

50-lecie pożycia małżeńskiego Państwa Koleszuków

Data umieszczenia:

Piękny jubileusz długoletniego Pożycia Małżeńskiego obchodziła w piątek 10 sierpnia 2018 r. para małżeńska z terenu Gminy Czerwińsk nad Wisłą.

Głównymi bohaterami piątkowej uroczystości byli Państwo Janina i Stefan Koleszukowie, którzy świętowali 51 rocznicę ślubu.

Dostojnych gości oraz ich rodziny przywitał Wójt Gminy Marcin Gortat oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Elżbieta Wojnarowska.
Wójt w imieniu Samorządu Gminy Czerwińsk nad Wisłą złożył jubilatom najserdeczniejsze życzenia zdrowia szczęści i dużo pomyślności na następne lata życia.

Po krótkich życzeniach nastąpiło wręczenie medali oraz pamiątkowych dyplomów. Aktu dekoracji „Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” przyznawanym przez Prezydenta Polski dokonał Wójt Gminy wspólnie z Panią Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego.

Uroczystości „złotych godów” zakończył toast szampanem i słodki poczęstunek w gronie najbliższej rodziny.

Szanownym Jubilatom życzymy kolejnych lat w zdrowiu i harmonii oraz radości i satysfakcji z tego, co zbudowali trwając przy sobie zgodnie z przyrzeczeniem: w zdrowiu i w chorobie, w smutku i w radości, w bogactwie i w biedzie.

GALERIA FOTOPaństwo Janina i Stefan Koleszukowie z Roguszyna. Mają troje dzieci - Hannę, Elżbietę i Andrzeja, sześcioro wnucząt - Martę, Katarzynę, Patryka, Justynę, Klaudię i Annę oraz sześcioro prawnucząt - Artura, Oskara, Marcela, Lenę, Sandrę i Lenę.

Dane teleadresowe gminy

Urząd Gminy Czerwińsk nad Wisłą
ul. Władysława Jagiełły 16, 09-150 Czerwińsk
tel.: (24) 231-58-61
fax: (24) 231-51-99
e-mail: urzad@czerwinsk.pl

Numer konta bankowego:
Vistula Bank Spółdzielczy
49 9011 0005 0260 0459 2000 0010

Biuletyn Informacji Publicznej
http://czerwinsk.bipgmina.pl/

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
https://czerwinsk.eboi.pl


© 2006 - 2015 Urząd Gminy Czerwińsk nad Wisłą
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl
Aktualizacja techniczna: INFOSTRONY - MONIKA MILLER, e-mail: monika.sowa@infostrony.pl