Dziś jest 01 października 2020 r., imieniny Donaty, Remigiusza

Aktualności

Archiwum aktualności

 Ustawienia 

Kategoria: Wszystkie
Aktualności: ostatnie 10

Uwaga Mieszkańcy!

W związku z zakończeniem II etapu oznakowania naszej gminy tabliczkami informacyjnymi z numerami porządkowymi w formie strzałkowej, prosimy o zgłaszanie do 13 listopada 2020 r. stosownych zapotrzebowań w Państwa miejscowościach.

Poświęcenie mogiły Szczepana Topolskiego

W piątek 25 września 2020 r. na cmentarzu parafialnym w Chociszewie odbyła się uroczystość poświęcenia odrestaurowanej mogiły Szczepana Topolskiego, zamordowanego podczas zbiorowej egzekucji 30 lipca 1944 r. w Forcie III w Pomiechówku.

Złote Gody

Piękny jubileusz długoletniego Pożycia Małżeńskiego obchodziła 22 września 2020 r. para małżeńska z terenu Gminy Czerwińsk nad Wisłą.

Trwa remont drogi powiatowej

Na drodze powiatowej przebiegającej przez Stary Boguszyn trwają prace remontowe związane z zadaniem "Przebudowa drogi powiatowej nr 3003W Raszewo - Radzikowo"

Rolniku, Twoje dane są bezpieczne!

Powszechny Spis Rolny 2020, tak jak wszystkie prowadzone przez statystykę publiczną badania, jest realizowany z zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa i w oparciu o nowoczesne techniki teleinformatyczne.

Konsultacje społeczne

Zapraszamy organizacje pozarządowe do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych projektu Programu Współpracy Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisłą z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2021

Zapraszamy na uroczystość

poświęcenia mogiły ŚP. Szczepana Topolskiego, męczennika Fortu III Pomiechówek

Społeczna Straż Rybacka

Miło nam poinformować, iż w ramach zadań związanych z ochroną wałów przeciwpowodziowych zostało zakupione umundurowanie dla Społecznej Straży Rybackiej PZW 55 CERTA Czerwińsk nad Wisłą

Zakochaj się w Polsce

Zapraszamy do obejrzenia odcinka programu Zakochaj się w Polsce, który realizowany był na terenie Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisłą

Otrzymaliśmy dofinansowanie na drogę asfaltową

Dziś (tj. 18 września 2020 r.) w Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie została zawarta umowa między Wojewodą Mazowieckim Konstantym Radziwiłłem a Burmistrzem Miasta i Gminy Czerwińsk nad Wisłą Marcinem Gortatem o dofinansowanie inwestycji pod nazwą „Przebudowa drogi gminnej nr 300225W w miejscowości Sielec”.


Dane teleadresowe gminy

Urząd Miasta i Gminy w Czerwińsku nad Wisłą
ul. Władysława Jagiełły 16, 09-150 Czerwińsk
tel.: (24) 231-58-61
fax: (24) 231-51-99
e-mail: urzad@czerwinsk.pl

Numer konta bankowego:
Vistula Bank Spółdzielczy
49 9011 0005 0260 0459 2000 0010

Biuletyn Informacji Publicznej
http://czerwinsk.bipgmina.pl/

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
https://czerwinsk.eboi.pl


© 2006 - 2015 Urząd Gminy Czerwińsk nad Wisłą
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl
Aktualizacja techniczna: INFOSTRONY - MONIKA MILLER, e-mail: monika.sowa@infostrony.pl