Dziś jest 23 maja 2019 r., imieniny Iwony, Kryspina

Aktualności

Archiwum aktualności

 Ustawienia 

Kategoria: Wszystkie
Aktualności: ostatnie 10

Informacja

Wójt Gminy Czerwińsk nad Wisłą informuje, że termin składania wniosków o szacownie strat w uprawach, wywołanych wystąpieniem przymrozków wiosennych został przedłużony do 24.05.2019 r. (piątek), do godziny 14:00.

Z Janem Pawłem II przez 20 lat

Szkoła Podstawowa w Grodźcu już od 20 lat nosi dumnie imię Jana Pawła II. Uroczystości uświetniające ten okrągły jubileusz odbyły się w piątek, 17 maja.

IV Pielgrzymka Służby Liturgicznej Diecezji Płockiej

W sobotę, 18 maja br. odbyła się IV Pielgrzymka Służby Liturgicznej Ołtarza do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Czerwińsku nad Wisłą.

Nowy sprzęt dla OSP Stare Radzikowo

W ramach koleżeńskiej współpracy druhowie z jednostki OSP Czerwińsk nad Wisłą, przekazali ochotnikom z OSP Stare Radzikowo zestaw narzędzi hydraulicznych firmy Holmatro.

Zaproszenie na bezpłatne szkolenia

Burmistrz Gminy i Miasta Wyszogród zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach w ramach projektu „Podniesienie Kompetencji Cyfrowych Mieszkańców Województwa Mazowieckiego”

Informacja dla rolników, którzy odnieśli straty w wyniku przymrozków

W związku z potwierdzeniem wystąpienia przymrozków wiosennych na terenie Gminy Czerwińsk nad Wisłą - Wójt Gminy Czerwińsk nad Wisłą informuje o możliwości składania wniosków o szacowanie strat w uprawach.

Dzień Patrona w Goławinie

7 maja w Szkole Podstawowej im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Goławinie świętowano Dzień Patrona.

Konkurs plastyczny "Kartka urodzinowa dla Biblioteki"

W 2019 roku nasza czerwińska biblioteka obchodzi 70-tą rocznicę swojego istnienia, a w dniach 8-15 maja świętujemy XVI Ogólnopolski Tydzień Bibliotek - są to ważne wydarzenia w lokalnym życiu kulturalnym i chcąc podkreślić ich znaczenie Gminna Biblioteka Publiczna w Czerwińsku nad Wisłą ogłosiła konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży ph. "KARTKA URODZINOWA DLA BIBLIOTEKI"

Otrzymaliśmy dofinansowanie na budowę drogi

We wtorek 7 maja 2019 r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Wójt Gminy Czerwińsk nad Wisłą Marcin Gortat przy kontrasygnacie Skarbnika Rafała Gwiazdy podpisali umowę z Marszałkiem Województwa Adamem Struzikiem na dofinansowanie inwestycji "Rozbudowa drogi gminnej nr 300201W Raszewo Dworskie".

,, Wsi spokojna- wsi wesoła’’ - rajd rowerowy

W niedzielę 5 maja Stowarzyszenie Razem dla wsi działające przy Szkole Podstawowej w Goławinie, zaprosiło okolicznych mieszkańców na rajd rowerowy. Został on zorganizowany w ramach realizowanego projektu ,, Wsi spokojna- wsi wesoła’’.


Dane teleadresowe gminy

Urząd Gminy Czerwińsk nad Wisłą
ul. Władysława Jagiełły 16, 09-150 Czerwińsk
tel.: (24) 231-58-61
fax: (24) 231-51-99
e-mail: urzad@czerwinsk.pl

Numer konta bankowego:
Vistula Bank Spółdzielczy
49 9011 0005 0260 0459 2000 0010

Biuletyn Informacji Publicznej
http://czerwinsk.bipgmina.pl/

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
https://czerwinsk.eboi.pl


© 2006 - 2015 Urząd Gminy Czerwińsk nad Wisłą
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl
Aktualizacja techniczna: INFOSTRONY - MONIKA MILLER, e-mail: monika.sowa@infostrony.pl