Dziś jest 22 lipca 2019 r., imieniny Marii, Magdaleny

Aktualności

Archiwum aktualności

 Ustawienia 

Kategoria: Wszystkie
Aktualności: ostatnie 10

Komunikat Wójta Gminy dotyczący gospodarki odpadami

W związku z trudną sytuacją w jakiej znalazła się nasza Gmina, a dotyczącą gospodarki odpadami komunalnymi, jako Wójt Gminy Czerwińsk nad Wisłą i jednocześnie jako jej mieszkaniec zwracam się do Państwa z prośbą o wyrozumiałość i zrozumienie problemu przed jakim my wszyscy stanęliśmy.

Komunikat

Większość z Państwa otrzymała już ze Związku Gmin Regionu Płockiego zawiadomienia dotyczące nowych opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Zaproszenie na badanie wzroku

Zapraszamy na badanie wzroku i pomiar ciśnienia śródgałkowego (profilaktyka jaskry)

Pożegnanie proboszcza

W niedzielę 14 lipca 2019 r. w kościele pw. św. Leonarda w Chociszewie odbyło się uroczyste pożegnanie proboszcza Jerzego Zdunkiewicza odchodzącego po ośmiu latach posługi kapłańskiej do parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Bielsku.

Otrzymaliśmy 100 000 zł dofinansowania

11 lipca 2019 r. w Urzędzie Gminy Płońsk, Wójt Gminy Czerwińsk nad Wisłą Marcin Gortat oraz Skarbnik Gminy Rafał Gwiazda podpisali umowy z Wicemarszałkiem Województwa Mazowieckiego Wiesławem Raboszukiem dotyczące udzielenia pomocy finansowej ze środków własnych budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2019” oraz umowę dotyczącą dofinansowania zakupu samochodu ratowniczo – gaśniczego dla OSP Raszewo Włościańskie.

Zarząd Województwa Mazowieckiego zaprasza do współpracy przy opracowaniu Programu współpracy na 2020 rok

Pełnomocnik Marszałka Województwa Mazowieckiego ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi, w imieniu Zarządu Województwa Mazowieckiego, zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do udziału w pracach nad przygotowaniem projektu Rocznego programu współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi na 2020 rok, najważniejszego dokumentu wpływającego na zakres współpracy Samorządu Województwa Mazowieckiego z sektorem pozarządowym. Uwagi i propozycje do projektu można składać od 3 do 17 lipca br.

Komunikat LGD

Uzyskaj certyfikat Marka Przyjazne Mazowsze

Komunikat LGD

Szanowni Państwo, w związku z realizacją projektu organizowanego przez Małopolskie Stowarzyszenie Doradztwa Rolniczego pt. „Pozyskiwanie środków finansowych przez organizacje pozarządowe szansą ich rozwoju w kontekście budowy sieci współpracy z innymi podmiotami w środowisku lokalnym”, w ramach Planu Działania KSOW na lata 2018-2019 zachęcamy do udziału w szkoleniach z wyjazdem studyjnym członków organizacji pozarządowych zarówno tych działających formalnie i nieformalnie z obszarów wiejskich na terenie całej Polski (w tym Koła Gospodyń Wiejskich).

Apel prezesa KRUS

do rolników o zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas żniw

Charytatywnie w Czerwińsku nad Wisłą

Tegorocznej edycji Święta Truskawki w Czerwińsku nad Wisłą przyświecał charytatywny cel. Podczas akcji Łapiemy Promienie Słońca dla Klaudii zbierano pieniądze na dalsze leczenie i rehabilitację dla Klaudii Kołeckiej.


Dane teleadresowe gminy

Urząd Gminy Czerwińsk nad Wisłą
ul. Władysława Jagiełły 16, 09-150 Czerwińsk
tel.: (24) 231-58-61
fax: (24) 231-51-99
e-mail: urzad@czerwinsk.pl

Numer konta bankowego:
Vistula Bank Spółdzielczy
49 9011 0005 0260 0459 2000 0010

Biuletyn Informacji Publicznej
http://czerwinsk.bipgmina.pl/

Elektroniczna Skrzynka Podawcza
https://czerwinsk.eboi.pl


© 2006 - 2015 Urząd Gminy Czerwińsk nad Wisłą
Projekt: INFOSTRONY - ADAM PODEMSKI, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl
Aktualizacja techniczna: INFOSTRONY - MONIKA MILLER, e-mail: monika.sowa@infostrony.pl